Portfolio

REZERWACJI TERMINU SESJI MOŻNA DOKONAĆ:

  • kontaktując się bezpośrednio ze mną telefonicznie (691 540 086) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.),
  • korzystając z systemu rezerwacji Mafelo - tutaj znajdą Państwo niektóre terminy dostępne w ofercie; brak jakiegoś dnia/jakiejś godziny w systemie rezerawacji Mafelo nie oznacza, że jest on na pewno niedostępny - proszę o kontakt, jeżeli chcą Państwo spotkać się ze mną w czasie lub na sesji, które nie są uwzględnione w Mafelo! :)

FORMALNOŚCI:

Wiadomo, większość z nas ich nie lubi :) Ale żeby spełnić wymogi przepisów prawa, w tym te związane z ochroną danych osobowych, zabezpieczyć odpowiednio Was i siebie, będę prosić Was o zapoznanie się z regulaminem sesji i umową i jej podpisanie.

  • Umowę do wglądu otrzymają Państwo mailowo.
  • Podpisujemy ją drogą elektroniczną (serwis Pergam.in, podpis hasłem sms lub za pomocą profilu zaufanego), a wpłata opłaty rezerwacyjnej stanowi dodatkowe potwierdzenie jej zawarcia - na miejscu zajmujemy się już wyłącznie wykonaniem zdjęć. 
  • Niczego nie trzeba drukować, podpisywać, skanować. Wszystkim zajmę się ja po otrzymaniu danych: imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, adresu mailowego, numeru telefonu i decyzji na temat zgody (lub jej braku) na publikację wizerunku.
  • Przepraszam za długość dokumentu, ale przepisy prawa wymagają ode mnie m.in. także udzielenia informacji o przetwarzaniu danych osobowych, co zajmuje dość sporo miejsca.
  • Zgoda na publikację wizerunku (strona www, media społecznościowe) jest oczywiście w pełni dobrowolna i do Państwa decyzji, ale zawsze jestem bardzo wdzięczna za zgodę na publikację kilku ujęć - dzięki temu mogę pokazać swoją pracę i utrzymać się na rynku.
  • Zgodę można oczywiście w każdej chwili wycofać bez jakichkolwiek konsekwencji. W takiej sytuacji będę zobowiązana do usunięcia wszystkich publikacji z Państwa zdjęciami.

 

Rodzinnie

Indywidualnie

Adopcja nie gryzie