fbpx

Naturalne sesje fotograficzne

Naturalne sesje fotograficzne (lifestyle) to pozwolenie na to, aby fotografowani ludzie patrzyli na siebie, uśmiechali się do siebie zamiast do obiektywu, wchodzili ze sobą w interakcje. W czasie sesji oczywiście pomogę Wam znaleźć miejsce, w którym jest ładne otoczenie, ładne światło. Powiem Wam, gdzie macie mniej więcej stanąć, sprowokuję pewną sytuację. Ale potem pozostawię Was dla siebie :)

Dlaczego chcę wykonywać takie naturalne sesje?

Chcę, żeby zdjęcia były czymś więcej niż tylko ładnym obrazkiem.
Bardzo ważna jest dla mnie autentyczność - dlatego ja sama nikogo nie udaję, nie staram się kreować siebie w określony sposób.
I chciałabym, żeby zdjęcia, które Wam oddaję, właśnie takie były - autentycznie o Was.


Sesje noworodkowe

W mojej ofercie nie znajdziesz standardowej fotografii noworodkowej – wystylizowanych samotnych dzieci w koszyczkach.
Chcę, żeby Wasze maluchy miały na zdjęciach również Was. Żeby widziały, jak je tuliliście, kiedy były takie maleńkie.
Dlatego zapraszam Was na naturalne sesje noworodkowe, gdzie będziecie otaczać swoje dzieci swoimi ramionami, trzymać ich małe rączki i nóżki w swoich dłoniach, całować.
Na naturalną sesję noworodkową przyjadę do Was do domu lub Wy przyjedziecie do mojego studia, spędzimy razem bez pośpiechu taką ilość czasu, jaka będzie potrzebna do przygotowania odpowiedniej ilości materiału.
Pamiętajcie, żeby zarezerwować termin takiej sesji odpowiednio wcześnie, najlepiej przed porodem. I nie chodzi tu o to, że dziecko powinno w jej czasie spać.
Po prostu do 2-3 tygodnia nie będzie miało jeszcze najprawdopodobniej kolek, będzie nieco mniej aktywne, a nam będzie łatwiej w spokoju wykonać zdjęcia.
I do 2 tygodnia w domu jest tata malucha :)

Sesja noworodkowa Rzeszów Sesja domowa Rzeszówsesja noworodkowa Rzeszów sesja noworodkowa Rzeszów sesja noworodkowa Rzeszów sesja noworodkowa Rzeszów

Ceny od 399 PLN

Zapraszam do kontaktu


Sesje rodzinne

Fotografia rodzinna to coś, co stanowi dla mnie sens świadczenia usług fotograficznych. Reportaże i naturalne sesje rodzinne mają być dla Was i Waszysch dzieci zatrzymanym wspomnieniem. To nie są tylko zdjęcia na Facebooka czy Instagrama. Chciałabym bardzo, żeby zaistniały przede wszystkim w Waszych albumach, na ścianach, w odbitkach dla dziadków. Czyli w formie, do której można wrócić po latach.
Naturalna sesja rodzinna ma być o Was, o Waszych relacjach, o miłości do siebie. Ma pokazać to, co trochę na co dzień się gubi - czułość, ciepło i oddanie.
Możemy spotkać się u Was domu, możemy razem pójść na spacer, a może nawet na lody? To Wy zdecydujecie :) sesja rodzinna, sesja rodzinna Rzeszów   Sesja rodzinna Rzeszów Sesja rodzinna Rzeszów Domowa sesja rodzinna Rzeszów Sesja rodzinna Rzeszów

Ceny od 200 PLN

Zapraszam do kontaktu


Sesje brzuszkowe

W fotografii ciążowej nie chcę pokazywać tylko i wyłącznie pięknej sukni i ładnego makijażu (choć to też możemy uwzględnić w ramach sesji). To bardzo wyjątkowy okres, kobieta powinna móc poczuć się wtedy wyjątkowo. Ale chciałabym, żeby była na Waszych zdjęciach również relacja. Chcę pokazać, że kobieta w ciąży nie jest sama, że ma wsparcie :)

Sesja ciążowa Rzeszów Sesja ciążowa Rzeszów      sesja ciążowa Rzeszów sesja ciążowa Rzeszów  Sesja ciążowa Rzeszów Sesja ciążowa Rzeszów Sesja ciążowa Rzeszów Sesja ciążowa Rzeszów

Ceny od 200 PLN

Zapraszam do kontaktu


Sesje narzeczeńskie, sesje zakochanych

Naturalna sesja narzeczeńska ma pokazać Waszą bliskość, przywiązanie, emocje. Wasze zakochanie. Pięknie robi się takie zdjęcia :)
Jeżeli tylko otworzycie przede mną swój mikroświat, postaram się przygotować dla Was z niego najpiękniejszą pamiątkę.
I pamiętajcie - to nie są sesje zaręczynowe, zarezerwowane tylko dla młodych zakochanych przed ślubem.
Jeżeli jesteście już po ślubie, 10, 20, 30 lat - przyjdźcie do mnie razem, bez dzieci, zróbcie sobie taką randkę.
Żeby móc na co dzień pamiętać, że uczucie ciągle w Was jest. Żeby sobie o nim przypomnieć.

sesja narzeczeńska Rzeszów sesja narzeczeńska Rzeszów Sesja pary Rzeszów Sesja pary Rzeszów Sesja plenerowa Rzeszów sesja pary Rzeszów

Ceny od 200 PLN

Zapraszam do kontaktu


Sesje w moim studiu

Tu możemy wykonać praktycznie każdy rodzaj sesji - w przygotowanych przeze mnie neutralnych, jasnych barwach, w naturalnym świetle (jeżeli przyjedziecie do mnie w dzień) lub świetle błyskowym. Ponieważ chcę fotografować Was, a nie dodatki - nie znajdziecie w moim studiu fotograficznym przeładowanych stylizacji, mnóstwa kolorów, ubrań do wyboru. Pomagam Wam dobrać coś z Waszej garderoby i staram się stworzyć w miarę możliwości domową atmosferę. To opcja dla osób, które nie chcą fotografować się w swoim mieszkaniu czy domu, a preferują przy tym czyste, jasne kadry. Możemy wykonać tutaj sesję ciążową, noworodkową, rodzinną czy zakochanych - ale także sesję wizerunkową czy biznesową.

Sesja ciążowa Rzeszów Sesja ciążowa Rzeszów Sesja rodzinna studio Rzeszów Sesja rodzinna studio Rzeszów Sesja rodzinna Rzeszów sesja w studiu Rzeszów Sesja rodzinna Rzeszów Sesja rodzinna Rzeszów

Ceny od 200 zł

Zapraszam do kontaktu


Reportaż z Chrztu Świętego

Każdy reportaż to wyzwanie - choć w czasie określonych ceremonii kościelnych można spodziewać się pewnych sytuacji, to jednak zawsze pojawia się coś nieprzewidywalnego. Dlatego je lubię.

Z przyjemnością przygotuję dla Was profesjonalną pamiątkę z tak ważnego wydarzenia, jakim jest chrzest Waszego malucha.

To także spotkanie rodzinne, często wielopokoleniowe. Warto wtedy skupić się na samym wydarzeniu i byciu razem z rodziną i nie myśleć o konieczności uwieczniania chwil komórką czy mniej profesjonalnym sprzętem, który niekoniecznie poradzi sobie w ciemniejszym kościele.

Posiadam uprawnienia do wykonywania zdjęć w czasie ceremonii kościelnych.

chrzest Rzeszów, fotograf na chrzest Rzeszów chrzest Rzeszów, fotograf na chrzest Rzeszów chrzest Rzeszów, fotograf na chrzest Rzeszów, fotograf chrzest  Reportaż z chrztu reportaż z chrztu fotograf na chrzest fotograf na chrzest

Ceny od 500 PLN

Zapraszam do kontaktu