fbpx

Blog

Po co są zdjęcia?

Kiedy klient przynosi mi na sesję przepiękny album rodzinny, ze starszymi fotografiami i nowszymi - wiem, że właśnie po to. To jest część pamięci o ludziach bliskich i minionych pokoleniach.
Ja chciałabym do tego dodać Wam jeszcze pamieć o Waszych relacjach. Właśnie po to są zdjęcia...

Czasem narzekacie, że jesteście niefotogeniczni, mówicie, że najlepiej byłoby, gdyby tylko dzieci były fotografowane. A to nieprawda. Większość z nas jest niefotogeniczna, kiedy zaczyna pozować, ponieważ mało kto to potrafi. Natomiast gdy jesteście w relacjach między sobą, wychodzicie pięknie :) Wcale nie jest też dobrze, kiedy fotografowane są tylko dzieci. Po co im za 20 lat cała sesja bez rodziców? 

Ta czteropokoleniowa sesja była dla mnie w związku z powyższym wielką przyjemnością. Niesamowicie cieszę się, że mogę Wam pokazać te zdjęcia :) Tak rzadko zdarza mi się mieć przed obiektywem aż tyle pokoleń i oglądać relacje między nimi. Obejrzycie :)

Sesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna Rzeszów