fbpx

Blog

Interakcje...

Kiedy patrzę na Was przez obiektyw, to one są dla mnie najciekawsze. Widzę Wasze więzi, o których nie da się tak łatwo opowiedzieć w rozmowie.

I już sobie nawet w głowie planuję, że ja też chcę taką sesję, we trójkę z moimi panami. Moje "maleństwo" ;) w sumie niedługo już kończy pierwszą klasę, więc chyba czas najwyższy, żeby skorzystać, zanim zdjęcia z rodzicami staną się obciachem :)

Krótko przy okazji tej sesji przypomnę Wam o kolorze na zdjęciach - bo robi on większe wrażenie niż dobór najelegantszych ubrań. Jeżeli uda Wam się przygotować spójny zestaw dla wszystkich uczestników spotkania przed obiektywem, to całość będzie przepięknie spójna i spokojna, pozwoli skoncentrować się na bohaterach, emocjach, relacja, mnogość kolorów nie będzie odciągać uwagi. Pamiętajcie, że odciągają ją mocne wzory, napisy. A ujednolicenie barw pokazuje w pewnym sensie, że należycie do siebie, że jesteście razem.

Popatrzcie na te zdjęcia poniżej też pod tym kątem :)

Sesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna RzeszówSesja rodzinna Rzeszów