Blog

Indywidualne spotkania z Wami...

...też bardzo lubię. Sesja przebiega wtedy spokojnie, jest czas na różne rzeczy - w tym też na to, żebyście trochę popozowali.

Zwłaszcza jeżeli tak jak Damian macie nieco doświadczenia w modelingu :)

Taka spokojna strona fotografii jest dla mnie przyjemną odmianą - po rodzinnej, żywiołowej, trudnej do dokładnego zaplanowania.

Jak przygotować się na taką sesję?

1. Strój - radzę zawsze, żeby nie przebierać się za kogoś, kim nie jesteście. Ma być twarzowo, ładnie, ale też wygodnie i dla Was naturalnie. Trudno o naturalne zdjęcia, jeżeli nagle stajecie się kimś zupełnie innym, wskakujecie np. w garnitur, w którym nie chodzicie na co dzień.

2. Fryzura, makijaż - pomyślcie, w czym będzie Wam dobrze w miejscu, w którym będziemy fotografować. Czy fryzura nie rozsypie się na wietrze, czy w makijażu czujecie się sobą. Przed sesją warto odwiedzić fryzjera, jeżeli dawno u niego nie byliście.

3. Akcesoria - pomyślcie, co jest dla Was ważne. Jakaś książka? Jakiś przedmiot? Płyta? Okulary? Kapelusz? Może coś z Waszej pracy? Menzurka, strzykawka, wiertaka, nożyczki, laptop, pióro? :) Warto mieć coś, co na części zdjęć zajmie Wasze ręce i myśli. Ale przy tym coś nieprzypadkowego, coś, co opowiada o Was jakąś historię :)

4. Nastawienie - jest najważniejsze :) Sesja ma być przyjemna, macie dobrze się na niej bawić. Zawsze staram się rozśmieszać, taki już mam charakter, dam z siebie wszystko. A Wy zabierzcie dobry humor i luz!

sesja wizerunkowa Rzeszówsesja wizerunkowa Rzeszówsesja męska Rzeszówsesja męska RzeszówSesja plenerowa Rzeszówsesja wizerunkowa Rzeszówsesja wizerunkowa Rzeszówsesja wizerunkowa Rzeszów