Blog

 

Zapraszam Was kolejny rok na niespieszne sesje świąteczne w Mikrowelten :)

Nawet na sesjach świątecznych nie chcę Was poganiać. Tyle pędzicie w życiu... Pomyślcie o sesji świątecznej jako czymś niespiesznym. Jako o okazji w roku, kiedy możecie sobie zrobić wspólne rodzinne zdjęcie. Wpadnijcie do mnie poprzytulać maluchy, poczytać im o Bożym Narodzeniu, pośmiać się, popędzić na szalonym łosiu (a może reniferze?), pojeździć kolejką, zajrzeć do tajemniczych pudełek (Ignaś rozpracował je na milion sposobów ? ), stworzyć kartkę świąteczną dla rodziny, ubrać wyjątkowe okulary, przez które widać dobry świąteczny nastrój. Niech to będzie prezent dla Was od Was, chwila spokoju, nie biegu :) 

W cenie 300 zł mam dla Was pakiet, który obejmuje:

?60-minutową naturalną sesję w domowej, neutralnej aranżacji

?5 ujęć po starannej obróbce (sesje w soboty) / 6 ujęć po starannej obróbce (sesje w dni robocze)

?5 odbitek na papierze jedwabistym w rozmiarze 15*23 cm (sesje w soboty) / 6 odbitek na papierze jedwabistym w rozmiarze 15*23 cm (sesje w dni robocze)

?możliwość dokupienia kolejnych ujęć w cenie 40 PLN/ujęcie

?możliwość zamówienia albumu z twardymi kartami i okładką fotograficzną w cenie 80 PLN (3 rozkładówki) - doskonały prezent dla dziadków pod choinkę!

 

Pod tym linkiem KLIK możecie zarezerwować dla siebie termin w systemie rezerwacji.

Jeżeli jednak pasowałby Wam inny termin - zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy na stronie (KLIK).

 

Do Wasze dyspozycji będą dwie aranżacje:

  • domowa, z łóżkiem, poduchami w świąteczne wzory, choinką, mnóstwem ciepłych światełek, naturalnych ozdób, gwiazdek - w kolorze zieleni, drewna, szarości,
  • minimalistyczna, z ramką z prezentów, na beżowo-migdałowym tle.

Ponieważ scenki są dość neutralne, doskonale sprawdzą się sweterkowe sesje, w domowym klimacie ❤
Ale w tej neutralnej scenerii wiele jest możliwe (zielenie, szarości, biele, kremy, czerwienie, czernie, złoto, srebro).

Naturalna sesja świąteczna Naturalna sesja świąteczna Naturalna sesja świąteczna Naturalna sesja świąteczna Naturalna sesja świąteczna Naturalna sesja świąteczna Naturalna sesja świąteczna

Wasz fotograf Anka :)

Naturalna sesja świątecznaNaturalna sesja świąteczna